Doskonała
Na podstawie 16 opinii
Magdalena Moskal
Magdalena Moskal
2024-03-28
Kod marki spowodował, że skrystalizował się mój pomysł na firmę I zbudowałam jasny przekaz do klientek. Moje klientki twierdzą, że ich uwagę w pierwszym momencie zwróciła piękna i spójna oprawa graficzna, która przyciąga jak magnes.
Joanna Syska
Joanna Syska
2024-03-06
Rzetelność, profesjonalizm, pasja i kreatywność — to cechy, które powodują, że współpraca z Kodem Marki jest prawdziwą przyjemnością.
Anna Natkańska
Anna Natkańska
2024-02-27
Kamila, dziękuję :) za Twoją empatię, życzliwość, wyrozumiałość, uważność, ciepło, serdeczność, profesjonalizm, prowadzenie, fachowe doradztwo i poświęcony mi czas. Ale przede wszystkim za ogromne pokłady cierpliwości do mnie :) Tworzenie strony internetowej i Kodu Marki to w moim odczuciu wielkie przedsięwzięcie i głęboki proces. To moment decydujący, w którym trzeba dotrzeć do sedna, skonfrontować się ze sobą, podjąć ważne decyzje. W wyniku tych działań dookreślamy się i ostatecznie definiujemy. Kamila jest genialnym opiekunem podczas tworzenia tego "stwoistego samopoznania". Uspokaja, wskazuje, uświadamia, doradza, proponuje. Najważniejsze jest to, że jest w tym wszystkim delikatna, wspierająca, życzliwa i niezwykle przyjacielska. Dominiko - mega zdolna brand-designerko... dziękuję Ci za Twoje wysublimowane poczucie estetyki, otwartość, zaangażowanie, kreatywność, wrażliwość i wyrozumiałość. Agnieszko - bardzo jestem Ci wdzięczna za przepiękne zdjęcia, Twój artyzm, genialne pomysły, życzliwe podejście do moich pacjentów i ujmujący sposób bycia. Współpraca z Wami była dla mnie zaszczytem i przyjemnością. Wszystkim będę Was polecać!
Aneta Mlodzikova
Aneta Mlodzikova
2024-02-26
Do Kodu Marki trafiłam dzięki Kamili, która przewijała mi się w online i kiedy poczytałam o podejściu jej i Dominiki do zrozumienia marki wiedziałam, że dobrze trafiłam. Szukałam identyfikacji dla nowego brandu Brave Women Stories, która w pełni oddawałaby głębię przekazu marki. Dziewczyny sporo czasu poświęciły na zrozumienie moich potrzeb a efekt finalny który otrzymałam jest po prostu wow! Kamila i Dominika w swoim podejściu ujęły mnie profesjonalizmem, ale też nieszablonowym podejściem, które pozwalało mi wspólnie zdefiniować bo poprzez identyfikację wizualną będzie się wysuwało na pierwszy plan. Szczerze polecam każdemu, kto chce stworzyć spójny branding na lata i mieć pod ręką narzędzia do promowania swojej marki, z których będzie zadowolony i będzie czuł, że właśnie o to chodziło.
Psycholog Justyna Skotnicka
Psycholog Justyna Skotnicka
2024-01-26
Kamila przekonała mnie swoim niespotykanym podejściem oraz profesjonalnym zaangażowaniem. Zależało mi na wzbudzeniu zaufania moich odbiorców. Kamila pomogła mi zbudować spójny wizerunek Ekspertki. Przy jej wsparciu powstała moja opowieść - historia jaka stoi za marką Psycholog Skotnicka m.in. przez ułożenie fundamentów na jakich ją buduję. Kamila doskonale potrafi wydobyć obrazy, kolorystykę, hasła, język komunikacji z klientem. W efekcie powstała piękna, elegancka, nowoczesna strona, która pomogła wzmocnić mój wizerunek Ekspertki oraz dotrzeć do moich klientów. Dr Justyna Skotnicka, Psycholog, Psychoterapeuta uzależnień
Sara Kucharczuk
Sara Kucharczuk
2023-12-21
Zdecydowałyśmy się na Kod Marki, ponieważ uznałyśmy (widząc Kamilę na wystąpieniu on-line) że ma podobne wartości do naszych, ponadto wcześniejsze Jej prace prezentowały się imponująco, z resztą tak jak i w finale nasza strona jest równie piękna. We współpracy jesteśmy najbardziej zadowolone z kompleksowego podejścia, większość spraw była po stronie Kodu Marki, a także ogromnym plusem okazało się natychmiastowe wsparcie Kamili kiedy podczas kampani pojawiła się awaria na stronie - została ona błyskawicznie wyłapana i naprawiona. Zdecydowanie polecamy podjęcie współpracy z Kodem Marki.
Izabela Jarosińska
Izabela Jarosińska
2023-12-11
Chciałbym wyrazić ogromną wdzięczność dziewczynom za stworzenie mojej strony internetowej. Jestem zachwycona efektem końcowym, to co otrzymałam było dla mnie wspaniałe! Dziękuje za profesjonalizm i ogromne zaangażowanie!!! Wszystko było tak jak się umówiliśmy i nawet lepsze niż sobie mogłam to wyobrazić. Dziękuje za wspaniałe sugestie, bo moja strona przyciąga naprawdę wiele nowych klientów. Zajmuję się tematem trudnym, wiec utrzymanie uwagi klienta i wytłumaczenie mu, dlaczego współpraca jest tak ważna jest dla mnie ogromne ważne, a dziewczyny tego dokonały!!! Dziękuję! Pilnowały każdego szczegółu, uczestniczyły w sesji zdjęciowej, aby mieć pewność, że wszystko będzie profesjonalnie zgodnie z ich wizją mojego wizerunku. Jestem bardzo zachwycona, bo pierwsze, co słyszę, kiedy pytam o moją stronę znajomych to odpowiadają: ,, Pełen profesjonalizm” i o to chodziło taki chciałam wywrzeć efekt i to zostało osiągnięte!!! Dziękuję!!! Polecam dziewczyny z całego serca, a najlepiej oddać się ich wizji, bo z doświadczenia wiem, że zrobią to doskonale. Komentarz wystawiam po roku od naszej współpracy, wiec wiem o czym pisze i wiem jakie efekty mam z tej współpracy dlatego jeszcze raz wielkie dzięki!!!! ❤️❤️❤️
Monika Robocka
Monika Robocka
2023-12-11
Z całym przekonaniem mogę polecić usługi Kamili (Kod Marki) i potwierdzić, że współpraca z nią podczas tworzenia mojej strony przebiegła bardzo sprawnie i bardzo sympatycznie. Kamila rozumie klienta i jego potrzeby, odpowiada bez opóźnień na zapytania, sama służy bardzo przydatnymi radami i sugestiami, wychodząc poza standardową obsługę, ma też odpowiedni estetyczny zmysł, co powoduje, że przygotowana przez nią dla mnie strona jest w efekcie ładniejsza niż oczekiwałam.
Olga Kokot
Olga Kokot
2023-12-07
Poznanie Kamili to jedna z najlepszych rzeczy, jak mi się przydarzyła. Kamila z ogromną cierpliwością, profesjonalnym i indywidualnym podejściem potrafiła wejść nie tylko w specyfikę mojej pracy, ale dostać się do umysłu i duszy i wydobyć esencję mojej marki. Współpraca z Kamilą jest prawdziwą przyjemnością. Nigdy nie czułam się „kolejną klientką”, ale kimś wyjątkowym, na kim Kamila skupia 100% uwagi. Zaufałam.. i co w zamian za to mam? Profesjonalną stronę, wspaniałe logo, prześliczne zdjęcia. Jednak otrzymałam coś znacznie cenniejszego: pewność, co tak naprawdę chcę robić, poczucie kontroli nad tym, w jakim kierunku chcę iść. Trafiam do SWOICH klientów, którzy właśnie MNIE poszukują. To nie była tylko budowa strony. To przygoda życia, która wpłynęła na kilka ważnych dla mnie decyzji, dzięki czemu w całości mogę skupić się na tym, co kocham. Z czystym sumieniem polecam Kamilę i cały jej Magiczny zespół!
Agata Gebhardt
Agata Gebhardt
2023-12-02
Na każdym etapie współpracy czułam się wysłuchana, zrozumiana i profesjonalnie obsłużona. Serdecznie dziękuję i polecam!:)
Kod_Marki_I_miejsce_w_rankungu_projekty_graficzne_trojmiasto
Kod_Marki_odznaka_google